Monthly Archives - Mayıs 2016

Pasta dolabı ve çeşitleri

İşletme sahibi olarak hangi alanda hizmet vereceksiniz bunu dikkate alarak sizlere ürün sunuyoruz. Pastacılık (pasta dolabı), balık lokantası, et lokantası, kafeterya bunun gibi sektörlerden hangisine giriş yapacaksanız bütün alternatiflerimiz mevcuttur.

Firmamiz sanayi tipi mutfak sektöründe üretime başladığı zamandan bugüne kadar hizmetini titiz biçimde sağlamaktadır ve sağlayacaktır. Hijyenik, estetik, ekonomik şekilde müşterisine en kaliteli ürünü sunma çabaları içerisinde devam etmektedir. Disiplinli ve planlı çalışmaları içinde yürütülen her plan azami biçimde sonuçlanmakta ve bir yenisi daha katmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve her zaman müşterisinin istediği talepte hareket eden Tokeller ile çalışın. İşletme sahibi olarak hangi sektörde çalışacaksanız bunu dikkate alarak hizmet veriyoruz. Pastacılık (pasta dolabı), balık lokantası, et lokantası, kafeterya bunun gibi yerlerden hangisine atılım yapacaksanız tüm alternatifler mevcuttur. örneğin; balıkçılık alanında işletme sağlayacaksanız ızgarasından, tezgahına kadar mutfak malzemeleri detaylı şekilde tasarlanıyor. Bunun için iletişim kurarak detaylı şekilde bilgi almanız çok aşırı pratik olacak.

Güler yüzlü ve iş bitiren ekip arkadaşlarımızı tanıdıktan sonra en hızlı şekilde endüstriyel mutfağınız elinize geçecektir. Endüstriyel mutfak malzemeleri olarak davlumbazlar, pasta börek fırınları, tezgah tarzında buz dolapları, pastacılık alanında istediklerinizin hepsi yer almaktadır. Son derece çağdaş ve yoğun şekilde çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. Çoklu sistemlerimizle tekliğe değil çeşitliliğe bakabilecek ve tercihinizi yapacaksınız.

Endüstri amaçlı mutfak yardımı ile hayallerinize, ideallerinize kavuşun. Aklınızdaki projeleri bizimle paylaşarak en hızlı şekilde icraata dökebiliriz. öyleyse iletişiminizi güçlendirerek firmamızla görüşmeleri sağlamanız gerekiyor. Projelerimizin her tesliminde sizin yanınızda olabileceğimizi de unutmayın. Nedeni ise kuruluş yetkilisi olarak tam olarak iş biter bitmez irtibatımızı kesmiyor her zaman sorunlarda yanınızda yer alıyoruz. Hem insan sağlığına, hem prensipli şekilde ortaya konulan projelerimiz ile bir lahza önce tanışın.

Pasta Dolabı

Yüksek kaliteli,ekonomik ve son derece kullanışlı olan pasta dolabı ürünlerimiz; 1 sene motor garantilidir.İsteğe göre kişiselleştirilebilen pasta dolabı ürünlerimizi satın almak için Zeytinburnu’nda ki showroom mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

2005 yılında başladığımız Endüstriyel Mutfak hizmetimize, her geçen gün farklı bir yenilik ve gelişimle müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi kendimize vizyon edinmekteyiz.Tokeller Mutfak, kuruluşundan bu yana, en kaliteli ve olabilecek en ekonomik maaliyete ürünleri üretip pazarlamayı hedeflemiştir.Müşterilerimizi isteklerine göre farklı çeşit pasta dolap larıda üretmekteyiz.

Örneğin, kapı dizaynlarında veya tezgah kısımlarında daha kullanışlı ve firmanıza özel endüstriyel mutfak ürünleri üretmekteyiz.iSteklerinize en hızlı ve doğru şekilde yanıtlamaya çalışmaktayız.

Ürünlerimize sitemiz üzerinden, üretim aşamasından teslim aşamasına kadar inceleyebilirsiniz. Tokeller Mutfak, ürünlerinizi kendi garantisi ile de korumaktadır.Bizimle iletişime geçmek için,

0 (212) 481 41 77

numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya http://tokeller.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

pasta dolabı

Pasta Dolapları

2005 yılından bu yana müşterilerimize endüstriyel mutfak alanında hizmet vermekteyiz.Müşterilerimizin isteklerine göre ürün üretmekte ve ürünlerimize 1 yıl motor garantisi vermekteyiz.Bunun yanında 1 yıldan sonra olacak sorunlar için yine Tokeller Endüstriyel Mutfak, elinden gelen tüm teknik sorunların için sizlerle olacaktır.20 kişilik kadrosuyla hizmetinizde olan Tokeller Mutfak; pasta dolabı, kafe dolabı, soğutma sistemleri ve buna benzer alanlarda ürünlerini sunmaktadır.

Ürünlerimizi A kalite malzemeler kullanarak yapmaktayız ve elimizden geldiği kadar ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktayız.11 senede 10.000+ den fazla projeye imza atmanın gururuyla, “Önce müşteri memnuniyeti” ilkesi ile hizmetimize her geçen gün daha emin adımlarla ilerlemekteyiz.Şuanda 2 şubesi ile hizmetinizde olan Tokeller mutfak; pasta dolabı ve çeşitleri ile kararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Ürünülerimizin teslimatını ve teknik kurulumunu yine biz yapmaktayız ve verdiğiniz adrese sorunsuz bir şekilde ürünü teslim etmekteyiz.Ürünlerimize extra özellikleri (ışıklandırma,çekme kapak vs.) istekleriniz doğrultusunda daha sonradan ilave etmekteyiz.

Tokeller Mutfak ve pasta dolabı ile iletişime geçmek için 0212 481 41 77 telefondan veya http://tokeller.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.