Monthly Archives - Haziran 2016

Pasta Dolabında Lider Firma

Endüstriyel Mutfak Alanında Lider Firma
Son dönemlerde ülkemizde gittikçe yaygınlaşan endüstriyel mutfak beraber alt sektörleri de değerli kılmıştır. Özellikler pastaneler için önemli bir unsur haline gelen pasta dolapları büyük kıymet taşımaktadır. Bu konuda 10 yılın üzerinde hizmet veren lider firma Tokeller Mutfak; ürettiği ürünlerin A kalite olduğunu söylemektedir.
Ürünlerin üretimi ve teslimatı tamamıyla Tokeller Mutfak güvencesi altındadır. Kullanılan motorun üretici firmanın verdiği 1 yıllık garanti ile teslim edilmektedir. Satış sonrası doğabilecek problemler ile Tokeller Mutfak ilgilenmektedir.
Firmalara özelde pasta dolapları üretmekteyiz. Pasta dolabınıza firmanıza özel üretim olması, hem ziyaretçilerinizin firmanıza bakış açısını değiştirecektir hem de pasta dolabınız gereğinden fazla yer kaplamayacaktır.

pasta-dolaplari

Sizde endüstriyel mutfak ürünlerimizi incelemek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Ürünlerimize http://tokeller.com üzerinden ulaşabilirsiniz veya 0 (212) 481 41 77 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Satış mağazamız, Zeytinburnu ilçesindedir. Satış mağazamıza gelerek hazır dolaplardan da satın alabilmektesiniz.

Sektörde Öncü Tokeller

Pasta dolabı ve endüstriyel mutfak sektöründe, kurulduğu yıldan bu yana geleceğini düşünen ve müşterilerine daha iyisini sunabilmek adına teknolojiyi yakından takip eden Tokeller; endüstriyel mutfak ve pasta dolabı alanında yenilikçi çözümler sunmaktadır.

pasta dolabıFarklı ve hijyenik şekilde sunum yapmak isteyen gıda sektöründeki firmaların sık tercih ettiği endüstriyel mutfak; ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmaktadır.Endüstriyel mutfak artık bir ihtiyaç olarak gözükmekte ve sağlığı koruma açısından önemli unsurları ürünlerimizde barındırmaktayız.

Örnek olarak bir pasta dolabını gösterebiliriz.Firmalarımıza özel ürettiğimiz pasta dolabı ürünlerimizde her firmaya uygun boyutlarda ve kalitede üretmekteyiz. Bazı firmalar görünüm açısından göze hoş gelebilen pasta dolabı tercih ederken; bazı firmalarımız tamamıyla ürünlerin dolaba sığması amacıyla geniş pasta dolabı siparişi verebilmektedir.

Tokeller, her firmanın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde A KALİTE ürün üretmektedir. Ürünlerimize 1 yıl üretici firmanın vermiş olduğu motor garantisi vermekteyiz. Ürünlerimizde; Tokeller Mutfak olarak garanti vermekteyiz.Oluşan veya oluşabilecek her probleminizi deneyimli ustalarımız ile cevaplamaktayız.

Türkiye’nin her bölgesine sorunsuz şekilde ürün teslimatı yapmaktayız.Dilerseniz üründe isteğinize göre değişiklikler yaparak, size özel bir ürün haline getirebilmekteyiz. Ürünlerimizi tamamıyla kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Ürünlerimizin fiyatları için ürünlerimiz kısmından istediğiniz ürünü veya ona yakın olabilecek ürünün kodu ile beraber sitemiz üzerinden fiyat sorabilir veya telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. 0 (212) 481 41 77 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.Sitemiz üzerinden ürünlerimiz linkine tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Pasta dolabı veya farklı ürün satın almak Tokeller ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul pasta dolabı firmaları

pasta-dolabıPasta dolabı her firmanın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmekte ve soğutma motoru farklı niteliklerde olabilmektedir.Örneğin, küçük bir pasta dolabının her tarafını kullanabilmek için ek bölmeler yaparak, pasta dolabının yer avantajını kullanmaktayız.Bazı pasta dolaplarımızda tamamıyla estetik ve görünüm bakımından şık durması amacıyla farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.

Pasta dolabı ürünlerimiz ortak özelliği ise A kalite ürün kullanılması ve kullanılan motor 1 yıl üretici firma garantisi verilmesidir.Verilen garanti süresi standart olup, 1 yıldan fazla bir şekilde garanti verilmemektedir.1 yıldan fazla garanti verildiği durumlar ise, firmanın kendi garantisidir.Motor üretici firma maximum 1 yıl üretim garantisi vermektedir.

Dolabınızı, adresinize Tokeller teslim etmekte ve kurulumu profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.Tüm bu aşamalarda sizin tek göreviniz, pasta dolabınızın götürüleceği adresi vermektir. 🙂
Deneyimli ekibimiz ile sizlere her zaman kaliteli ürün gamını sunmaktayız ve sunacağız.Ürünlerimiz, kaliteden ödün vermemektedir bunun yanı sıra estetik görünümü ile de çevreye güzel bir görünüm vermektedir.

Zeytinburnu’nda bulunan üretim firmamız ile sizlerin istekleri doğrultusunda sizlere özel pasta dolabı üretmekteyiz.Bunun yanı sıra; endüstriyel mutfak,ocak,tezgah altı vb. ürünlerde üretmekteyiz.

Güzel bir ürün sahibi olmak isterseniz, seçeceğiniz ürünün yerini ve boyutunu güzel şekilde belirlemeniz gerekmektedir.Pasta dolabı dışında, endüstriyel mutfak hizmetimizde mevcuttur.Bu hizmet sizin daha hijyenik ve hızlı servislere şahitlik yapmanıza yarayacak son derece kullanışlı ürün çeşitlerimizdir. Endüstriyel mutfak, ülkemizde hızlı şekilde yaygınlaşan hizmet sektörlerinden bir tanesidir.Sizde firmanız için endüstriyel mutfak ürünü satın alarak, daha hijyenik ve daha ekonomik servisler yapabilirsiniz.

Tokeller, size bu konuda her şekilde yardımcı olmaktadır. Ürününüz de teslim sonrası oluşan herhangi bir problem için servis vermektedir.

 

Hızlı ve güvenilir çözümler

Özellikle son dönemlerde, hızlı ve güvenilir çözüm isteyen ve sık sık misafir ağırlayan firmaların gözdesi endüstriyel mutfak … Profesyonel çözümler ile hızlı bir şekilde yemek yapmak isteyenler için ideal olan ürünlerimiz, firmalara göre özelleştirebilmektedir.

endüstriyel-mutfak
Endüstriyel Mutfak için Doğru Ürün Seçimi

Endüstriyel mutfak, ürünlerinizin daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde sunum yapmanıza başrollük yapacak araç ve gereçlerden oluşmaktadır.Fakat bu aşamada yapılan yanlışlardan bir tanesi, endüstriyel mutfağı sadece pişirme olarak algılanmamasıdır. Ürünlerin hazırlanması ve doğru şekilde sunulması da lezzeti kadar önemli bir aşamadır ve ürününüzü seçerken göze alacağınız en önemli maddelerden birisi olmalıdır.

Tokeller, sizlere bu konuda her zaman yardımcı olmaktadır.Pasta dolabı, tezgah çalışmaları, davlumbazlar, sıcak cihazlar gibi alanlarda yardımcı olmaktadır.

Bir diğer değinilecek nokta ise üründen alacağınız doğru performanstır.Ürünü doğru şekilde kullanmamanız size en iyi performansı vermeyecek ve bu nedenle problemler yaşayabilirsiniz.Montaj ve kurulumunu Tokeller mutfağın yapacağı ürününüzün performans ile alakalı her türlü sorusunu Tokeller mutfak  danışmanına sorabilirsiniz.