Tag - bursa pasta dolabı

Topkapı pasta dolabı

Kurulduğu günden bu yana hem kendini hem ekibini geliştiren Endüstriyel mutfak, her geçen gün ürün çeşitliliğine bir yenisini daha eklemektedir. Endüstriyel Mutfak alanında birçok başarıya imza atmış olan Tokeller mutfak, satış yapmak için değil hizmet vermek için kurulmuştur. Topkapı mevkinde kendi üretimi olan ve insanlar tarafından en çok tercih edilen pasta dolabı ürününden bahsedek olursak, pasta dolabı söylediğimiz gibi pastahanelerin vazgeçilmez nesnelerinden birisidir. Pasta dolabı seçerken bilinç bir alıcı olmalı ve doğru ürünü seçmeliyiz. Öncelikle size nasıl bir pasta dolabı gerekmekte ve hangi şartlar ihtiyacınızı karşılamaktadır, bunu doğru şekilde analiz etmek gerekmektedir. Pasta dolabı seçerken dikkat etmemiz gereken unsurlar şunlardır :

  • Pasta dolabı boyutu ve hacmi
  • Pasta dolabı görünümü ve ışıklandırması
  • Pasta dolabı motor kalitesi ve ömrü
  • Pasta dolabı hijyen ve sağlık analizi
  • Ekonomik olması
  • İçerisindeki raf adeti ve yerleşimi

gibi maddeler pasta dolabı seçerken gözardı etmemeniz gereken maddelerden birkaçıdır. Bu maddelerin haricinde Tokeller Mutfaktan bahsedecek olursak;

Tokeller Mutfak, endüstriyel mutfak alanında hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokeller Mutfak sizlere endüstriyel ve sanayi tipi mutfak dolapları, pasta dolapları konusunda hizmet vermektedir. Belirli hizmet bölgeleri; İstanbul pasta dolabı, topkapı pasta dolabı, bağcılar pasta dolabı, zeytinburnu pasta dolabı, aksaray pasta dolabı, bayrampaşa pasta dolabı, kartal pasta dolabı, maltepe pasta dolabı, bostancı pasta dolabı, şişli pasta dolabı, mecidiyeköy pasta dolabı gibi ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz iller; antalya pasta dolabı, balıkesir pasta dolabı, bursa pasta dolabı, denizli pasta dolabı, eskişehir pasta dolabı, gaziantep pasta dolabı vb. illerede ürün gönderimi ve teknik hizmet vermekteyiz.

Sizde bir pasta dolabı satın almayı düşünüyorsanız sitemiz üzerinden daha önce yaptığımız pasta dolaplarını inceleyerek size uygun bir pasta dolabını seçerek bir pasta dolabı sahibi olabilirsiniz. Firmanıza özel veya size özel pasta dolabı veya endüstriyel mutfak ürünü oluşturmaktayız. Ölçüsünden, ışıklandırmasına kadar her detay sizin kullanımız için oluşturup ürün size teslim edilmektedir.

Hemen bizimle iletişime geçmek için sitemiz üzerinde bulunan telefonlar üzerinden veya merkez showroom’a gelerek bizlere ulaşabilirsiniz.