Tag - endüstriyel mutfak çeşitleri

Pasta Dolabında Lider Firma

Endüstriyel Mutfak Alanında Lider Firma
Son dönemlerde ülkemizde gittikçe yaygınlaşan endüstriyel mutfak beraber alt sektörleri de değerli kılmıştır. Özellikler pastaneler için önemli bir unsur haline gelen pasta dolapları büyük kıymet taşımaktadır. Bu konuda 10 yılın üzerinde hizmet veren lider firma Tokeller Mutfak; ürettiği ürünlerin A kalite olduğunu söylemektedir.
Ürünlerin üretimi ve teslimatı tamamıyla Tokeller Mutfak güvencesi altındadır. Kullanılan motorun üretici firmanın verdiği 1 yıllık garanti ile teslim edilmektedir. Satış sonrası doğabilecek problemler ile Tokeller Mutfak ilgilenmektedir.
Firmalara özelde pasta dolapları üretmekteyiz. Pasta dolabınıza firmanıza özel üretim olması, hem ziyaretçilerinizin firmanıza bakış açısını değiştirecektir hem de pasta dolabınız gereğinden fazla yer kaplamayacaktır.

pasta-dolaplari

Sizde endüstriyel mutfak ürünlerimizi incelemek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Ürünlerimize http://tokeller.com üzerinden ulaşabilirsiniz veya 0 (212) 481 41 77 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Satış mağazamız, Zeytinburnu ilçesindedir. Satış mağazamıza gelerek hazır dolaplardan da satın alabilmektesiniz.