Tag - tokeller mutfak

Topkapı pasta dolabı

Kurulduğu günden bu yana hem kendini hem ekibini geliştiren Endüstriyel mutfak, her geçen gün ürün çeşitliliğine bir yenisini daha eklemektedir. Endüstriyel Mutfak alanında birçok başarıya imza atmış olan Tokeller mutfak, satış yapmak için değil hizmet vermek için kurulmuştur. Topkapı mevkinde kendi üretimi olan ve insanlar tarafından en çok tercih edilen pasta dolabı ürününden bahsedek olursak, pasta dolabı söylediğimiz gibi pastahanelerin vazgeçilmez nesnelerinden birisidir. Pasta dolabı seçerken bilinç bir alıcı olmalı ve doğru ürünü seçmeliyiz. Öncelikle size nasıl bir pasta dolabı gerekmekte ve hangi şartlar ihtiyacınızı karşılamaktadır, bunu doğru şekilde analiz etmek gerekmektedir. Pasta dolabı seçerken dikkat etmemiz gereken unsurlar şunlardır :

  • Pasta dolabı boyutu ve hacmi
  • Pasta dolabı görünümü ve ışıklandırması
  • Pasta dolabı motor kalitesi ve ömrü
  • Pasta dolabı hijyen ve sağlık analizi
  • Ekonomik olması
  • İçerisindeki raf adeti ve yerleşimi

gibi maddeler pasta dolabı seçerken gözardı etmemeniz gereken maddelerden birkaçıdır. Bu maddelerin haricinde Tokeller Mutfaktan bahsedecek olursak;

Tokeller Mutfak, endüstriyel mutfak alanında hizmet vermekte olan bir firmadır. Tokeller Mutfak sizlere endüstriyel ve sanayi tipi mutfak dolapları, pasta dolapları konusunda hizmet vermektedir. Belirli hizmet bölgeleri; İstanbul pasta dolabı, topkapı pasta dolabı, bağcılar pasta dolabı, zeytinburnu pasta dolabı, aksaray pasta dolabı, bayrampaşa pasta dolabı, kartal pasta dolabı, maltepe pasta dolabı, bostancı pasta dolabı, şişli pasta dolabı, mecidiyeköy pasta dolabı gibi ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz iller; antalya pasta dolabı, balıkesir pasta dolabı, bursa pasta dolabı, denizli pasta dolabı, eskişehir pasta dolabı, gaziantep pasta dolabı vb. illerede ürün gönderimi ve teknik hizmet vermekteyiz.

Sizde bir pasta dolabı satın almayı düşünüyorsanız sitemiz üzerinden daha önce yaptığımız pasta dolaplarını inceleyerek size uygun bir pasta dolabını seçerek bir pasta dolabı sahibi olabilirsiniz. Firmanıza özel veya size özel pasta dolabı veya endüstriyel mutfak ürünü oluşturmaktayız. Ölçüsünden, ışıklandırmasına kadar her detay sizin kullanımız için oluşturup ürün size teslim edilmektedir.

Hemen bizimle iletişime geçmek için sitemiz üzerinde bulunan telefonlar üzerinden veya merkez showroom’a gelerek bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Pasta Dolabında Lider Firma

Endüstriyel Mutfak Alanında Lider Firma
Son dönemlerde ülkemizde gittikçe yaygınlaşan endüstriyel mutfak beraber alt sektörleri de değerli kılmıştır. Özellikler pastaneler için önemli bir unsur haline gelen pasta dolapları büyük kıymet taşımaktadır. Bu konuda 10 yılın üzerinde hizmet veren lider firma Tokeller Mutfak; ürettiği ürünlerin A kalite olduğunu söylemektedir.
Ürünlerin üretimi ve teslimatı tamamıyla Tokeller Mutfak güvencesi altındadır. Kullanılan motorun üretici firmanın verdiği 1 yıllık garanti ile teslim edilmektedir. Satış sonrası doğabilecek problemler ile Tokeller Mutfak ilgilenmektedir.
Firmalara özelde pasta dolapları üretmekteyiz. Pasta dolabınıza firmanıza özel üretim olması, hem ziyaretçilerinizin firmanıza bakış açısını değiştirecektir hem de pasta dolabınız gereğinden fazla yer kaplamayacaktır.

pasta-dolaplari

Sizde endüstriyel mutfak ürünlerimizi incelemek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Ürünlerimize http://tokeller.com üzerinden ulaşabilirsiniz veya 0 (212) 481 41 77 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Satış mağazamız, Zeytinburnu ilçesindedir. Satış mağazamıza gelerek hazır dolaplardan da satın alabilmektesiniz.

Sektörde Öncü Tokeller

Pasta dolabı ve endüstriyel mutfak sektöründe, kurulduğu yıldan bu yana geleceğini düşünen ve müşterilerine daha iyisini sunabilmek adına teknolojiyi yakından takip eden Tokeller; endüstriyel mutfak ve pasta dolabı alanında yenilikçi çözümler sunmaktadır.

pasta dolabıFarklı ve hijyenik şekilde sunum yapmak isteyen gıda sektöründeki firmaların sık tercih ettiği endüstriyel mutfak; ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmaktadır.Endüstriyel mutfak artık bir ihtiyaç olarak gözükmekte ve sağlığı koruma açısından önemli unsurları ürünlerimizde barındırmaktayız.

Örnek olarak bir pasta dolabını gösterebiliriz.Firmalarımıza özel ürettiğimiz pasta dolabı ürünlerimizde her firmaya uygun boyutlarda ve kalitede üretmekteyiz. Bazı firmalar görünüm açısından göze hoş gelebilen pasta dolabı tercih ederken; bazı firmalarımız tamamıyla ürünlerin dolaba sığması amacıyla geniş pasta dolabı siparişi verebilmektedir.

Tokeller, her firmanın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde A KALİTE ürün üretmektedir. Ürünlerimize 1 yıl üretici firmanın vermiş olduğu motor garantisi vermekteyiz. Ürünlerimizde; Tokeller Mutfak olarak garanti vermekteyiz.Oluşan veya oluşabilecek her probleminizi deneyimli ustalarımız ile cevaplamaktayız.

Türkiye’nin her bölgesine sorunsuz şekilde ürün teslimatı yapmaktayız.Dilerseniz üründe isteğinize göre değişiklikler yaparak, size özel bir ürün haline getirebilmekteyiz. Ürünlerimizi tamamıyla kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Ürünlerimizin fiyatları için ürünlerimiz kısmından istediğiniz ürünü veya ona yakın olabilecek ürünün kodu ile beraber sitemiz üzerinden fiyat sorabilir veya telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. 0 (212) 481 41 77 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.Sitemiz üzerinden ürünlerimiz linkine tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Pasta dolabı veya farklı ürün satın almak Tokeller ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul pasta dolabı firmaları

pasta-dolabıPasta dolabı her firmanın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmekte ve soğutma motoru farklı niteliklerde olabilmektedir.Örneğin, küçük bir pasta dolabının her tarafını kullanabilmek için ek bölmeler yaparak, pasta dolabının yer avantajını kullanmaktayız.Bazı pasta dolaplarımızda tamamıyla estetik ve görünüm bakımından şık durması amacıyla farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.

Pasta dolabı ürünlerimiz ortak özelliği ise A kalite ürün kullanılması ve kullanılan motor 1 yıl üretici firma garantisi verilmesidir.Verilen garanti süresi standart olup, 1 yıldan fazla bir şekilde garanti verilmemektedir.1 yıldan fazla garanti verildiği durumlar ise, firmanın kendi garantisidir.Motor üretici firma maximum 1 yıl üretim garantisi vermektedir.

Dolabınızı, adresinize Tokeller teslim etmekte ve kurulumu profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.Tüm bu aşamalarda sizin tek göreviniz, pasta dolabınızın götürüleceği adresi vermektir. 🙂
Deneyimli ekibimiz ile sizlere her zaman kaliteli ürün gamını sunmaktayız ve sunacağız.Ürünlerimiz, kaliteden ödün vermemektedir bunun yanı sıra estetik görünümü ile de çevreye güzel bir görünüm vermektedir.

Zeytinburnu’nda bulunan üretim firmamız ile sizlerin istekleri doğrultusunda sizlere özel pasta dolabı üretmekteyiz.Bunun yanı sıra; endüstriyel mutfak,ocak,tezgah altı vb. ürünlerde üretmekteyiz.

Güzel bir ürün sahibi olmak isterseniz, seçeceğiniz ürünün yerini ve boyutunu güzel şekilde belirlemeniz gerekmektedir.Pasta dolabı dışında, endüstriyel mutfak hizmetimizde mevcuttur.Bu hizmet sizin daha hijyenik ve hızlı servislere şahitlik yapmanıza yarayacak son derece kullanışlı ürün çeşitlerimizdir. Endüstriyel mutfak, ülkemizde hızlı şekilde yaygınlaşan hizmet sektörlerinden bir tanesidir.Sizde firmanız için endüstriyel mutfak ürünü satın alarak, daha hijyenik ve daha ekonomik servisler yapabilirsiniz.

Tokeller, size bu konuda her şekilde yardımcı olmaktadır. Ürününüz de teslim sonrası oluşan herhangi bir problem için servis vermektedir.

 

Pasta dolabı ve çeşitleri

İşletme sahibi olarak hangi alanda hizmet vereceksiniz bunu dikkate alarak sizlere ürün sunuyoruz. Pastacılık (pasta dolabı), balık lokantası, et lokantası, kafeterya bunun gibi sektörlerden hangisine giriş yapacaksanız bütün alternatiflerimiz mevcuttur.

Firmamiz sanayi tipi mutfak sektöründe üretime başladığı zamandan bugüne kadar hizmetini titiz biçimde sağlamaktadır ve sağlayacaktır. Hijyenik, estetik, ekonomik şekilde müşterisine en kaliteli ürünü sunma çabaları içerisinde devam etmektedir. Disiplinli ve planlı çalışmaları içinde yürütülen her plan azami biçimde sonuçlanmakta ve bir yenisi daha katmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve her zaman müşterisinin istediği talepte hareket eden Tokeller ile çalışın. İşletme sahibi olarak hangi sektörde çalışacaksanız bunu dikkate alarak hizmet veriyoruz. Pastacılık (pasta dolabı), balık lokantası, et lokantası, kafeterya bunun gibi yerlerden hangisine atılım yapacaksanız tüm alternatifler mevcuttur. örneğin; balıkçılık alanında işletme sağlayacaksanız ızgarasından, tezgahına kadar mutfak malzemeleri detaylı şekilde tasarlanıyor. Bunun için iletişim kurarak detaylı şekilde bilgi almanız çok aşırı pratik olacak.

Güler yüzlü ve iş bitiren ekip arkadaşlarımızı tanıdıktan sonra en hızlı şekilde endüstriyel mutfağınız elinize geçecektir. Endüstriyel mutfak malzemeleri olarak davlumbazlar, pasta börek fırınları, tezgah tarzında buz dolapları, pastacılık alanında istediklerinizin hepsi yer almaktadır. Son derece çağdaş ve yoğun şekilde çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. Çoklu sistemlerimizle tekliğe değil çeşitliliğe bakabilecek ve tercihinizi yapacaksınız.

Endüstri amaçlı mutfak yardımı ile hayallerinize, ideallerinize kavuşun. Aklınızdaki projeleri bizimle paylaşarak en hızlı şekilde icraata dökebiliriz. öyleyse iletişiminizi güçlendirerek firmamızla görüşmeleri sağlamanız gerekiyor. Projelerimizin her tesliminde sizin yanınızda olabileceğimizi de unutmayın. Nedeni ise kuruluş yetkilisi olarak tam olarak iş biter bitmez irtibatımızı kesmiyor her zaman sorunlarda yanınızda yer alıyoruz. Hem insan sağlığına, hem prensipli şekilde ortaya konulan projelerimiz ile bir lahza önce tanışın.