İstanbul pasta dolabı firmaları

İstanbul pasta dolabı firmaları

pasta-dolabıPasta dolabı her firmanın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmekte ve soğutma motoru farklı niteliklerde olabilmektedir.Örneğin, küçük bir pasta dolabının her tarafını kullanabilmek için ek bölmeler yaparak, pasta dolabının yer avantajını kullanmaktayız.Bazı pasta dolaplarımızda tamamıyla estetik ve görünüm bakımından şık durması amacıyla farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.

Pasta dolabı ürünlerimiz ortak özelliği ise A kalite ürün kullanılması ve kullanılan motor 1 yıl üretici firma garantisi verilmesidir.Verilen garanti süresi standart olup, 1 yıldan fazla bir şekilde garanti verilmemektedir.1 yıldan fazla garanti verildiği durumlar ise, firmanın kendi garantisidir.Motor üretici firma maximum 1 yıl üretim garantisi vermektedir.

Dolabınızı, adresinize Tokeller teslim etmekte ve kurulumu profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.Tüm bu aşamalarda sizin tek göreviniz, pasta dolabınızın götürüleceği adresi vermektir. 🙂
Deneyimli ekibimiz ile sizlere her zaman kaliteli ürün gamını sunmaktayız ve sunacağız.Ürünlerimiz, kaliteden ödün vermemektedir bunun yanı sıra estetik görünümü ile de çevreye güzel bir görünüm vermektedir.

Zeytinburnu’nda bulunan üretim firmamız ile sizlerin istekleri doğrultusunda sizlere özel pasta dolabı üretmekteyiz.Bunun yanı sıra; endüstriyel mutfak,ocak,tezgah altı vb. ürünlerde üretmekteyiz.

Güzel bir ürün sahibi olmak isterseniz, seçeceğiniz ürünün yerini ve boyutunu güzel şekilde belirlemeniz gerekmektedir.Pasta dolabı dışında, endüstriyel mutfak hizmetimizde mevcuttur.Bu hizmet sizin daha hijyenik ve hızlı servislere şahitlik yapmanıza yarayacak son derece kullanışlı ürün çeşitlerimizdir. Endüstriyel mutfak, ülkemizde hızlı şekilde yaygınlaşan hizmet sektörlerinden bir tanesidir.Sizde firmanız için endüstriyel mutfak ürünü satın alarak, daha hijyenik ve daha ekonomik servisler yapabilirsiniz.

Tokeller, size bu konuda her şekilde yardımcı olmaktadır. Ürününüz de teslim sonrası oluşan herhangi bir problem için servis vermektedir.

 

Share this post