Neler Yaparız

Projelendirme

Mutfak ve çamaşırhanelerde doğru sistemleri oluşturarak en yüksek verimi alacak şekilde sistemi kurmak ve bu sistemin , içindekileri mutlu edecek bir şekilde çalışmalarını sağlayacak ortamı yaratmak Tokeller için ana prensiptir.Proje grubu tarafından bu ana ilke doğrultusunda her türlü ortama uygun, verimlilik arttırıcı çok yönlü tasarımlar hazırlanmakta ve projelerin anahtar teslimi olarak yapımı taahhüt edilmektedir.


Danışmanlık

Hotel, restaurant, fastfood zincirleri, hastaneler üniversiteler, bankalar, kafeler, pastahaneler, iş merkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini uzman ve dinamik proje yöneticileri ve teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.


Montaj

Tokeller, kuruldukları ilk günden bu yana temin ettikleri ithal ve yerli ekipmanlar için satış sonrası teknik servis hizmetlerini, kendi bünyelerindeki teknik servis elemanları veya yetkili teknik servis şirketleri vasıtası vermektedirler. Orijinal yedek parça stoklama ve ithalat işlerini yapmakta olan Tokeller, yedek parça temini konusunda sektöründeki da birçok firmaya hizmet vermektedir.