Pasta Dolabı

Pasta Dolabı

Yüksek kaliteli,ekonomik ve son derece kullanışlı olan pasta dolabı ürünlerimiz; 1 sene motor garantilidir.İsteğe göre kişiselleştirilebilen pasta dolabı ürünlerimizi satın almak için Zeytinburnu’nda ki showroom mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

2005 yılında başladığımız Endüstriyel Mutfak hizmetimize, her geçen gün farklı bir yenilik ve gelişimle müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi kendimize vizyon edinmekteyiz.Tokeller Mutfak, kuruluşundan bu yana, en kaliteli ve olabilecek en ekonomik maaliyete ürünleri üretip pazarlamayı hedeflemiştir.Müşterilerimizi isteklerine göre farklı çeşit pasta dolap larıda üretmekteyiz.

Örneğin, kapı dizaynlarında veya tezgah kısımlarında daha kullanışlı ve firmanıza özel endüstriyel mutfak ürünleri üretmekteyiz.iSteklerinize en hızlı ve doğru şekilde yanıtlamaya çalışmaktayız.

Ürünlerimize sitemiz üzerinden, üretim aşamasından teslim aşamasına kadar inceleyebilirsiniz. Tokeller Mutfak, ürünlerinizi kendi garantisi ile de korumaktadır.Bizimle iletişime geçmek için,

0 (212) 481 41 77

numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya http://tokeller.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

pasta dolabı

Share this post